Druhé setkání miminek na Korunní pevnůstce

Druhé setkání miminek na Korunní pevnůstce

V sobotu 23. září 2017 pořádáme v areálu olomoucké Korunní pevnůstky druhý ročník Setkání maličkých miminek, která prožila první dny svého života na Jednotce intenzivní a resuscitační péče (JIRP) Novorozeneckého odděleni FN Olomouc. Akce, která je určena výhradně dětem, rodičům, sourozencům dětí, které byly hospitalizované na JIRP, začíná ve 14 hodin a potrvá do cca 17.30 hodin.

Zájemci musejí svou účast nahlásit prostřednictvím emailu novorozenecke@fnol.cz a vyčkat na odpověď. V přihlášce je třeba uvést jméno a příjmení dítěte z JIRP, počet zúčastněných dospělých a počet a věk dalších dětí. Vstup bez potvrzení účasti nebude možný. Kapacita je omezená!

• PROGRAM:
  • 14:00 – Registrace
  • 15:00 – Slavnostní zahájení
  • 15:15 – Společná fotografie
  • Od 15:30 volný program:
    • Batolata (0-2 roky): plocha pro lezení, dětský koutek
    • Předškolní děti (3-6 let): Dětská show
    • Děti školního věku, dospělí: Prohlídka Pevnosti poznání (připraveni budou animátoři, kteří se Vás ujmou během prohlídky)
  • Cca 17:30 – Ukončení setkání

Připraven je bohatý program (skákací hrad, malování na obličej, nafukování balónků a další) s možností zakoupení občerstvení.