Pomozte nám vytvořit Ponožkový rekord
15.09.2017

Pomozte nám vytvořit Ponožkový rekord

Po nebývalé odezvě na chobotničkovou výzvu se Novorozenecká JIP Fakultní nemocnice Olomouc zapojila do další kampaně, která pomůže maličkým miminkům a zviditelňuje problematiku předčasných porodů. V rámci celosvětové kampaně Socks For Life se účastní Ponožkového rekordu.

Cílem akce, kterou pořádá občanské sdružení Nedoklubko, je do listopadových oslav Světového dne předčasně narozených dětí shromáždit minimálně 9 000 párů novorozeneckých ponožek, které budou vystaveny 10. listopadu na Slovanském ostrově v Praze. Všechny ponožky budou následně odeslány na neonatologická centra a předány rodičům jako symbol podpory a sounáležitosti.

Budeme rádi, když se k akci připojíte. Ponožky můžete přinést osobně na Novorozeneckou JIP FN Olomouc. Pokud se zúčastníte našeho druhého Setkání maličkých miminek, uvítáme, když za své děti přinesete po páru ponožek přímo do Pevnosti poznání.