Online poradna

Vážení a milí rodiče,
tato online poradna je určena všem Vašim dotazům, které se týkají novorozeného dítěte a péče o něj doma i na našem pracovišti. Pro vložení dotazu se musíte zaregistrovat – po zaregistrování si zvolíte libovolnou přezdívku (nemusí jít o Vaše pravé jméno = Váš dotaz může být zcela anonymní), vložíte Vaši emailovou adresu, na kterou Vám dorazí heslo a poté se již po přihlášení můžete ptát. Vaše emailová adresa nebude nikde zobrazena. Jakmile bude dotaz zodpovězen, přijde Vám automaticky informační email a nemusíte tak neustále stránku kontrolovat. Do příspěvku můžete také vložit fotografii, která by lépe vystihla Váš dotaz, mějte ale prosím na paměti, že tato fotografie bude veřejně přístupná.

Na Vaše dotazy se těší:

Eva Kuběnová
Laktační poradkyně

Mária Doleželová
Laktační poradkyně

MUDr. Jan Hálek, Ph.D.
Lékař

MUDr. Vojtěch Bodnár
Lékař

Forum breadcrumbs - You are here:Fórum
Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

Fórum

Online poradnaPoslední příspěvek
Kojení27 příspěvků: · 58 příspěvkůLast post: Problémy s kojením · 3 týdny nazpět · Mária Doleželová (laktační poradkyně)
Problémy s kojením
3 týdny nazpět · Mária Doleželová (laktační poradkyně)
Péče o novorozence po porodu2 příspěvky: · 4 příspěvkyLast post: Pupík · 1 rokem nazpět · Vojtěch Bodnár (lékař)
Pupík
1 rokem nazpět · Vojtěch Bodnár (lékař)
Donošený novorozenec3 příspěvky: · 8 příspěvkůLast post: Zduřelá místa ve tváři · 8 měsíci nazpět · Vojtěch Bodnár (lékař)
Zduřelá místa ve tváři
8 měsíci nazpět · Vojtěch Bodnár (lékař)
Předčasně narozený novorozenec2 příspěvky: · 6 příspěvkůLast post: Nepravidelné vyměšování · 9 měsíci nazpět · Jan Hálek (lékař)
Poděkování4 příspěvky: · 7 příspěvkůLast post: Zdravím podruhé, tentokráte s vyhr … · 3 měsíci nazpět · Mária Doleželová (laktační poradkyně)
Zdravím podruhé, tentokrá …
3 měsíci nazpět · Mária Doleželová (laktační poradkyně)
Návrhy ke zlepšení0 příspěvků: · 0 příspěvkůZatím bez tématu!
Zatím bez tématu!
Ostatní témata2 příspěvky: · 4 příspěvkyLast post: Nová definice sepse · 3 měsíci nazpět · Jan Hálek (lékař)
Nová definice sepse
3 měsíci nazpět · Jan Hálek (lékař)
Statistiky
40
Témata
87
Příspěvků
21 429
Zobrazení
217
Uživatelé
2
Online
Nejnovější uživatel: jannetrib · Právě teď online: 2 Guests

Vyhrazujeme si právo smazat urážlivé, vulgární či inzertní příspěvky. Samozřejmě se budeme na Vaše dotazy snažit odpovědět s naším nejlepším vědomím a dle našich odborných znalostí a zkušeností, nicméně z těchto online poskytnutých rad nevyplývá pro nás žádná právní odpovědnost. Na Vaše dotazy se budeme snažit odpovědět co nejdříve. Pokud ale máte pocit, že Vaše dítě potřebuje akutní péči, navštivte prosím Vašeho dětského praktického lékaře či lékařskou službu první pomoci pro děti a dorost.

Jsem si vědom, že registrací uživatelského účtu do Online poradny poskytuji správci údajů své osobní údaje, které bude správce zpracovávat na základě oprávněného zájmu tj. zajištění služby.

© Copyright Fakultní nemocnice Olomouc 2020. All Rights Reserved. Prohlášení o použití cookies.