Online poradna

Vážení a milí rodiče,
tato online poradna je určena všem Vašim dotazům, které se týkají novorozeného dítěte a péče o něj doma i na našem pracovišti. Pro vložení dotazu se musíte zaregistrovat – po zaregistrování si zvolíte libovolnou přezdívku (nemusí jít o Vaše pravé jméno = Váš dotaz může být zcela anonymní), vložíte Vaši emailovou adresu, na kterou Vám dorazí heslo a poté se již po přihlášení můžete ptát. Vaše emailová adresa nebude nikde zobrazena. Jakmile bude dotaz zodpovězen, přijde Vám automaticky informační email a nemusíte tak neustále stránku kontrolovat. Do příspěvku můžete také vložit fotografii, která by lépe vystihla Váš dotaz, mějte ale prosím na paměti, že tato fotografie bude veřejně přístupná.

Na Vaše dotazy se těší:

Eva Kuběnová
Laktační poradkyně

Mária Doleželová
Laktační poradkyně

MUDr. Jan Hálek, Ph.D.
Lékař

MUDr. Vojtěch Bodnár
Lékař

Forum breadcrumbs - You are here:Fórum
Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

Fórum

Online poradnaPoslední příspěvek
Kojení24 příspěvků: · 50 příspěvkůLast post: Kojení - změna chuti mléka · 3 týdny nazpět · Mária Doleželová (laktační poradkyně)
Kojení - změna chuti mlék …
3 týdny nazpět · Mária Doleželová (laktační poradkyně)
Péče o novorozence po porodu2 příspěvky: · 4 příspěvkyLast post: Pupík · 7 měsíci nazpět · Vojtěch Bodnár (lékař)
Pupík
7 měsíci nazpět · Vojtěch Bodnár (lékař)
Donošený novorozenec3 příspěvky: · 8 příspěvkůLast post: Zduřelá místa ve tváři · 3 měsíci nazpět · Vojtěch Bodnár (lékař)
Předčasně narozený novorozenec2 příspěvky: · 6 příspěvkůLast post: Nepravidelné vyměšování · 4 měsíci nazpět · Jan Hálek (lékař)
Poděkování2 příspěvky: · 3 příspěvkyLast post: Poděkování · 5 měsíci nazpět · Hubackovi
Návrhy ke zlepšení0 příspěvků: · 0 příspěvkůZatím bez tématu!
Zatím bez tématu!
Ostatní témata1 příspěvek: · 2 příspěvkyLast post: Flek a vyrazka u novorozence · 1 měsícem nazpět · Vojtěch Bodnár (lékař)
Flek a vyrazka u novoroze …
1 měsícem nazpět · Vojtěch Bodnár (lékař)
Statistiky
34
Témata
73
Příspěvků
14 859
Zobrazení
91
Uživatelé
3
Online
Nejnovější uživatel: Alicerib · Právě teď online: 3 Guests

Vyhrazujeme si právo smazat urážlivé, vulgární či inzertní příspěvky. Samozřejmě se budeme na Vaše dotazy snažit odpovědět s naším nejlepším vědomím a dle našich odborných znalostí a zkušeností, nicméně z těchto online poskytnutých rad nevyplývá pro nás žádná právní odpovědnost. Na Vaše dotazy se budeme snažit odpovědět co nejdříve. Pokud ale máte pocit, že Vaše dítě potřebuje akutní péči, navštivte prosím Vašeho dětského praktického lékaře či lékařskou službu první pomoci pro děti a dorost.

Jsem si vědom, že registrací uživatelského účtu do Online poradny poskytuji správci údajů své osobní údaje, které bude správce zpracovávat na základě oprávněného zájmu tj. zajištění služby.

© Copyright Fakultní nemocnice Olomouc 2019. All Rights Reserved. Prohlášení o použití cookies.