Online poradna

Vážení a milí rodiče,
tato online poradna je určena všem Vašim dotazům, které se týkají novorozeného dítěte a péče o něj doma i na našem pracovišti. Pro vložení dotazu se musíte zaregistrovat – po zaregistrování si zvolíte libovolnou přezdívku (nemusí jít o Vaše pravé jméno = Váš dotaz může být zcela anonymní), vložíte Vaši emailovou adresu, na kterou Vám dorazí heslo a poté se již po přihlášení můžete ptát. Vaše emailová adresa nebude nikde zobrazena. Jakmile bude dotaz zodpovězen, přijde Vám automaticky informační email a nemusíte tak neustále stránku kontrolovat. Do příspěvku můžete také vložit fotografii, která by lépe vystihla Váš dotaz, mějte ale prosím na paměti, že tato fotografie bude veřejně přístupná.

Na Vaše dotazy se těší:

Eva Kuběnová
Laktační poradkyně

Mária Doleželová
Laktační poradkyně

MUDr. Jan Hálek, Ph.D.
Lékař

MUDr. Vojtěch Bodnár
Lékař

Forum breadcrumbs - You are here:FórumOnline poradna: Poděkování
Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

Poděkování

TémataPoslední příspěvek
Zdravím podruhé, tentokráte s vyhrazením pro „laktační“Od palikovi1 Reply · 77 zobrazeníLast post: Před 5 měsíci · Mária Doleželová (laktační poradkyně)
Před 5 měsíci
Mária Doleželová (laktační poradkyně)
Zdravím, chtěla jsem zmínit pocity z FNOl z "porodního" někde na veřejném netu...Od palikovi1 Reply · 120 zobrazeníLast post: Před 7 měsíci · Mária Doleželová (laktační poradkyně)
Před 7 měsíci
Mária Doleželová (laktační poradkyně)
PoděkováníOd Hubackovi0 Replies · 232 zobrazeníLast post: Před 12 měsíci · Hubackovi
PoděkováníOd ZuzanaG1 Reply · 395 zobrazeníLast post: Před 2 roky · Eva Kuběnová (laktační poradkyně)
Před 2 roky
Eva Kuběnová (laktační poradkyně)

Vyhrazujeme si právo smazat urážlivé, vulgární či inzertní příspěvky. Samozřejmě se budeme na Vaše dotazy snažit odpovědět s naším nejlepším vědomím a dle našich odborných znalostí a zkušeností, nicméně z těchto online poskytnutých rad nevyplývá pro nás žádná právní odpovědnost. Na Vaše dotazy se budeme snažit odpovědět co nejdříve. Pokud ale máte pocit, že Vaše dítě potřebuje akutní péči, navštivte prosím Vašeho dětského praktického lékaře či lékařskou službu první pomoci pro děti a dorost.

Jsem si vědom, že registrací uživatelského účtu do Online poradny poskytuji správci údajů své osobní údaje, které bude správce zpracovávat na základě oprávněného zájmu tj. zajištění služby.

© Copyright Fakultní nemocnice Olomouc 2020. All Rights Reserved. Prohlášení o použití cookies.