Online poradna

Vážení a milí rodiče,
tato online poradna je určena všem Vašim dotazům, které se týkají novorozeného dítěte a péče o něj doma i na našem pracovišti. Pro vložení dotazu se musíte zaregistrovat – po zaregistrování si zvolíte libovolnou přezdívku (nemusí jít o Vaše pravé jméno = Váš dotaz může být zcela anonymní), vložíte Vaši emailovou adresu, na kterou Vám dorazí heslo a poté se již po přihlášení můžete ptát. Vaše emailová adresa nebude nikde zobrazena. Jakmile bude dotaz zodpovězen, přijde Vám automaticky informační email a nemusíte tak neustále stránku kontrolovat. Do příspěvku můžete také vložit fotografii, která by lépe vystihla Váš dotaz, mějte ale prosím na paměti, že tato fotografie bude veřejně přístupná.

Na Vaše dotazy se těší:

Eva Kuběnová
Laktační poradkyně

Mária Doleželová
Laktační poradkyně

MUDr. Jan Hálek, Ph.D.
Lékař

MUDr. Vojtěch Bodnár
Lékař

Forum breadcrumbs - You are here:FórumOnline poradna: KojeníProblém s kojením
Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

Problém s kojením

Zdravím

s přítelkyni se nám narodilo první dítě a ve všem jsme úplní nováčci. Přítelkyně má problém, že malá i po přiložení k prsu nechce skoro vůbec pít a když už, tak si vůbec neodříhne. Už jsme zkoušeli prsa promasírovávat, nahřívat ve sprše, ale malá pořád moc nejí. Už nás to velmi trápí, jelikož si přítelkyně připadá, že se neumí správně postarat. Co by případně mohlo pomoci?

Dobrý den,

na Vaši otázku se nedá jednoznačně odpovědět, protože důvodů proč miminko nechce u prsa sát může být hned několik. Pokud je maminka prvorodička je přirozené, že je v péči o miminko nejistá a potřebuje podporu a pomoc. Mohu-li Vám poradit, doporučuji navštívit naši laktační poradnu, na kojení se zde můžeme podívat, poradíme Vám a pomůžeme zvládnout vše s čím si nejste jisti. Do poradny je nutné se však předem telefonicky objednat a to na tel. čísle 588445655. Bez obav se na nás obraťte.

Přeji Vám, ať vše krásně zvládnete a máte radost z nádherného prožívání s Vaším miminkem.

Eva Kuběnová

 

 

Vyhrazujeme si právo smazat urážlivé, vulgární či inzertní příspěvky. Samozřejmě se budeme na Vaše dotazy snažit odpovědět s naším nejlepším vědomím a dle našich odborných znalostí a zkušeností, nicméně z těchto online poskytnutých rad nevyplývá pro nás žádná právní odpovědnost. Na Vaše dotazy se budeme snažit odpovědět co nejdříve. Pokud ale máte pocit, že Vaše dítě potřebuje akutní péči, navštivte prosím Vašeho dětského praktického lékaře či lékařskou službu první pomoci pro děti a dorost.

Jsem si vědom, že registrací uživatelského účtu do Online poradny poskytuji správci údajů své osobní údaje, které bude správce zpracovávat na základě oprávněného zájmu tj. zajištění služby.

© Copyright Fakultní nemocnice Olomouc 2019. All Rights Reserved. Prohlášení o použití cookies.