Online poradna

Vážení a milí rodiče,
tato online poradna je určena všem Vašim dotazům, které se týkají novorozeného dítěte a péče o něj doma i na našem pracovišti. Pro vložení dotazu se musíte zaregistrovat – po zaregistrování si zvolíte libovolnou přezdívku (nemusí jít o Vaše pravé jméno = Váš dotaz může být zcela anonymní), vložíte Vaši emailovou adresu, na kterou Vám dorazí heslo a poté se již po přihlášení můžete ptát. Vaše emailová adresa nebude nikde zobrazena. Jakmile bude dotaz zodpovězen, přijde Vám automaticky informační email a nemusíte tak neustále stránku kontrolovat. Do příspěvku můžete také vložit fotografii, která by lépe vystihla Váš dotaz, mějte ale prosím na paměti, že tato fotografie bude veřejně přístupná.

Na Vaše dotazy se těší:

Eva Kuběnová
Laktační poradkyně

Mária Doleželová
Laktační poradkyně

MUDr. Jan Hálek, Ph.D.
Lékař

MUDr. Vojtěch Bodnár
Lékař

Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

Vyrustek na jazyku

Dobry den, moje dcera ma od narozeni na spicke jazyka bily vyrustek/hrbolcek a chtela bych se zeptat na radu, co to muze byt a jestli je potreba s tym neco delat? Momentalne ma 5mesicu a vyrustek nemizi a s tym jak roste, taky se trocha zvetsil. Prikladam fotky. Dekuju moc za informace a rady.

Nahrané soubory:
  • 340370FA-4657-435D-8EDB-4BDCEEAF4247.jpeg
  • 86B0AB67-A774-438C-96F6-E523F94C7F97.jpeg

Dobrý den, velmi pravděpodobně se nejedná o nic závažného, ale doporučuji Vám se obrátit na stomatologickou kliniku v Olomouci  na oddělení specializované na dětské pacienty:

Pěkné dny.

Jan Hálek

Vyhrazujeme si právo smazat urážlivé, vulgární či inzertní příspěvky. Samozřejmě se budeme na Vaše dotazy snažit odpovědět s naším nejlepším vědomím a dle našich odborných znalostí a zkušeností, nicméně z těchto online poskytnutých rad nevyplývá pro nás žádná právní odpovědnost. Na Vaše dotazy se budeme snažit odpovědět co nejdříve. Pokud ale máte pocit, že Vaše dítě potřebuje akutní péči, navštivte prosím Vašeho dětského praktického lékaře či lékařskou službu první pomoci pro děti a dorost.

Jsem si vědom, že registrací uživatelského účtu do Online poradny poskytuji správci údajů své osobní údaje, které bude správce zpracovávat na základě oprávněného zájmu tj. zajištění služby.